1 + 1 + 1
študentský večer súčasného divadla a tanca
pondelok 27. 5. 2013, 19.00

1 + 1 + 1Tri krátke predstavenia, ktoré vznikli v spolupráci choreografky a tanečníčky Zuzany Burianovej so študentmi konzervatória v Banskej Bystrici a Martine.

Predstavenie Dandó prináša pohľad na jednotlivosť, beztvarosť a uniformnosť v skupine ľudí bez potreby odlišovať sa. Jediný moment - prejav individuality, strhne so sebou vlnu rôznorodosti a farieb a skupina odrazu mení kurz. Nájdete paralely z vášho života v tomto diele?

Egoland zobrazuje rôzne charaktery a potreby ľudí, skúmajúce ľudské ego. Fyzická rovina predstavenia je spojená s prácou hrudníka, ktorý je základom tanečného materiálu pre celé predstavenie.

V autorskom predstavení EXUVIA vníma študent Michal Jurík vývoj a rozpad vzťahu muža a ženy za veľmi bizarných podmienok. Študenti spolu s choreografkou Zuzanou Burianovou a dramaturgičkou Barborou Zamiškovou pracujú s experimentom v oblasti činohry a fyzického divadla.

Choreografia: Zuzana Burianová
Účinkujú: študenti Konzervatória J. L. Bellu v Banskej Bystrici a Súkromného hudobného a dramatického konzervatória Martin

Vstupné: 3,00 / 2,00 € (dospelí / študenti)

Tagged as: , , , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics