Jožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát! No. 12
divadelný sitcom
piatok 18. 5. 2012, 19.00

Jožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát!Dvanásta časť nekonečného divadelného sitcomu, ktorý sme prvýkrát s úspechom uviedli na minuloročnom Žilinskom literárnom festivale. Originálne inscenované scénické čítanie plné temne groteskných dialógov na rôzne témy medzi mladým začínajúcim básnikom Jožkom Lipnikom a jeho duchovným vodcom, slávnym spisovateľom Hermannom Schlechtfreundom.

Pán Walter je starý a múdry sčítací komisár. Za svoj dlhý život spočítal niekoľko miliónov domácností, manželiek, manželov, detí a pudlíkov a má ich všetkých rád. Mladučký Erik je Walterov ambiciózny kolega, ktorý ale za všetkými tými deťmi a pudlíkmi vidí len obyčajné čísla. Ich úsmevné a dojemné životné etudy si diváci Zjednotenej Euroázie vychutnávajú na televíznych obrazovkách v najdlhšom, najnákladnejšom a najidiotskejšom seriáli všetkých dôb.

A čo s tým všetkým majú spoločné Jožka Lipnik a Hermann Schlechtfreund? Dozviete sa v 12-tom pokračovaní divadelného cyklu zábavných stolových komédií Jožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát. Jednotlivé diely na seba nenadväzujú ani neodkazujú, preto ich diváci môžu vidieť v ľubovoľnom poradí a bez znalosti oboch postáv.

Účinkujú: Eduard Jenický a Václav Rašilov
Autori: Džian Baban, Vojtěch Mašek

Vstupné: 5,00 / 3,00 € (dospelí / študenti) - platí aj na večernú párty Restart #2
Rezervácia vstupeniek: rezervacie@stanica.sk, 041 - 56 23 564

Fotografie nájdete na našom flickri TU.

Tagged as: , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics