Oznamy pre záujemcov o štúdium na ZUŠ

kucerova_cukanova-01Klasické vyučovanie ZUŠ už tento rok na Stanici nebude, pretože výtvarný odbor ZUŠ L.Árvaya sa po skončení štvrtej sezóny svojho pôsobenia na Stanici kompletne presťahoval do svojich priestorov v centrálnej budove na Dolnom Vale 12. Akútnych záujemcov o štúdium v ZUŠ musíme teda tento rok odporučiť na túto adresu, prípadne na inú fungujúcu žilinskú ZUŠku.
Pre našich stálych priaznivcov a všetkých, ktorých táto zmena mrzí máme však tiež dobré správy. Stanica sa po dlhých rokoch organizovania tvorivých workshopov a niekoľkých rokoch hosťovania ZUŠ rozhodla pre založenie a otvorenie vlastnej súkromnej základnej umeleckej školy. Realitou by mala byť presne o rok - od septembra 2012. Okrem výtvarného odboru by sme radi otvorili tiež multimediálny odbor a postupne by sme chceli rozvíjať aj ďalšie atraktívne štúdijné možnosti. Školu sme ešte nikdy nezakladali ale máme pred očami sympatickú a prívetivú „dcérsku spoločnosť Stanice“ - inštitúciu s rodinnou atmosférou, ktorá stavia na tradícii a skúsenosti minulých rokov a neostáva pozadu v sledovaní aktuálnych spoločenských, vzdelávacích aj umeleckých trendov. Vieme že máme pred sebou náročnú úlohu, vydržte však a držte nám palce, prípadne pomôžte, máte sa predsa na čo tešiť!
Školský rok 2011/12 týmto oznamom zároveň pasujeme za „nultý ročník“ SZUŠ Stanica. Bude mať podobu prípravy a reorganizácie priestorov dielní ale tiež občasných otvorených workshopov pre rôzne vekové kategórie záujemcov. Radi by sme Vám pripravili ochutnávku toho, čo môžeme ponúknuť a predstavili Vám budúcich možných pedagógov. Programy s hlavičkou „Nultý ročník ZUŠ“ hľadajte v našom programe už od októbra.

Tagged as:

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics