Nultý ročník ZUŠ_workshopy pre deti v októbri 2011

img_5701Nultý ročník ZUŠ Stanica štartujeme dlhodobou sériou otvorených výtvarných a multimediálnych workshopov pre deti vo veku približne 6 -14 rokov (školákov), ktoré budú mať svoj pravidelný termín v stredu od 15.00 do 18.00. V tomto cykle sa priebežne budeme snažiť predstaviť všetko, čo naša škola môže ponúknuť. Workshopy je možné navštevovať dlhodobo i jednorázovo. Je však potrebné sa dopredu registrovať na hanka@stanica.sk alebo 0907 178 756 . Poplatok za 1 popoludnie v dielni je 2,50 € (súrodencom môžeme poskytnúť zľavu). Vždy v dostatočnom predstihu vám predstavíme ponuku na najbližší mesiac. Aktuálne teda všetky októbrové workshopy:
5.10. - Cvrčko a Stano píšu kreslia a viažu knihu Výtvarno-literárno-knižná tvorivá dielňa pre deti od 6 do 12 rokov. Na dielni sa predstavia Cvrček Cvrčko, potkan Stano a ich ďalší kamaráti, ktorí žijú na Stanici veľmi aktívnym životom. Deti im pomôžu popasovať sa s náročnými úlohami komixových grafikov a kníhviazačov.
12.10 - Animovaný film úplne od začiatku Výtvarná a technická dielňa zameraná na prístroje, ktoré predchádzali vzniku animovaného filmu.
19.10. - Súčasná socha Modelovanie z hliny inšpirované sochami v okolí Stanice.
26.10. - Svetlo a tieň Hry a inštalácie na ozvláštnenie priestoru za pomoci svetla a tieňa.

Tagged as: , , , , , , , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics