Porada o parku a plánovanie kempingu pod Rondlom
streda 25. 8. 2010, 17.00

kemping_rondel_fest_anca2010Príďte spolu s nami naplánovať park-kemping pod Rondlom pri Stanici. 25. augusta vás všetkých o 17.00 pozývame na Stanicu, kedy budeme o novej podobe parku a kempingu verejne diskutovať, prídu aj zástupcovia Nadácie Ekopolis a ďalší odborníci, budú tu aj účastníci workshopu Living Underground - architekti a dizajnéri. Váš názor či nápad bude vypočutý a môžete sa pridať do tímu, ktorý bude do konca roka pracovať na výstavbe ďalších vecí a úpravách tohto čoraz obľúbenejšieho miesta v Žiline. A uvidíte aj v praxi aj zaujímavý proces komunitného plánovania.

Zatiaľ sú v pláne oplotenie (bezpečnosť), dokončenie spŕch a verejných WC (letný kemp), dokončenie S2 a ďalšie lodné kontajnery na ateliéry a workshopy či rezidenciu pre zahraničných umelcov (kreatívny kemp), samozrejmé lavičky/hojdačky (susedský kemp), odpadkové koše (psí kemp), napojenie na Závodie (nový chodník), ďalší priestor pre legálne graffiti a streetart … a po skúsenosti z letných festivalov aj záhradná kuchyňa pre sestry Šrámkové, rozširujúci sa rád dobrovoľníčok a dobrovoľníkov, ktorí chcú ostatných zasyýtiť počas akcie či festivalu a vyskúšať si veľký kotol. Už len toto je zoznam nie na sedem ale dvadsaťtisíc euro, tak privítame i vašu pomoc alebo darovaný materiál. Ale samozrejme teraz ide najmä o vaše nápady, prispejte tým, čo sa vám zdá aktuálne, potrebné či chýbajúce. Minifutbalové ihrisko, basketbalové koše, priestor pre grilovanie? Najlepšie osobne, príďte 25. augusta a stretneme sa.

Po skončení diskusie určite zahrá pár piesní dj Puppesh a ak si donesiete niečo na gril, drevené uhlie bude určite v akcii. A keďže tento deň hrá Sparta v Žiline, určite bude na Stanici dobré “závetrie”, kam sa futbaloví fans z centra nedostanú.

o2think_big_o2

Tagged as: , , , , , , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics