Divadelný workshop so Stella Polaris (No)
divadelno-pohybový workshop
pondelok – piatok, 20. – 24. 2. 2017, Mestské divadlo Žilina

Stella PolarisWorkshop zameraný na základy žonglovania a chôdzu na chodúľoch, akrobaciu v skupine, tanec a fyzické herectvo, spev, či základy akrobacie s ohňom. Výsledok workshopu bude odprezentovaný v piatok 24. februára počas sprievodu na festivale fašiangových masiek Carneval Slovakia Žilina.

Stella Polaris je nórska nezávislá divadelná skupina, ktorú v roku 1985 založili Per Spildra Borg a Merete Klingen. Skupina účinkovala na množstve festivalov a podujatí, vrátane otváracieho ceremoniálu Zimných olympijských hier v Lillehammeri a Stanice Žilina-Záriečie (Cesta do Stanice), spolupracovali aj s českou speváčkou Idou Kelarovou.

Intenzívny divadelný workshop trvá od pondelka 20. februára do piatku 24. februára, trénuje sa každý deň približne od 10:00 do 17:00. Začiatok workshopu je v pondelok 20. februára o 13:00 v Mestskom divadle Žilina. Workshop Stella Polaris v Žiline

Stella Polaris - Otvorenie Stanice 2003

Účastnícky poplatok: 20,00 €, v cene je zahrnuté provizórne ubytovanie pre účastníkov. Dorozumievacím jazykom je angličtina.
Info a prihlasovanie: eva@stanica.sk. Poplatok môžete uhradiť online cez www.predpredaj.sk, osobne na ktoromkoľvek z predajných miest Predpredaj.sk alebo priamo na Stanici.

Viac informácií o tvorbe Stella Polaris: www.stella-polaris.com.Stella Polaris - Otvorenie Stanice 2003

Workshop je výsledkom spolupráce s košickým kultúrnym centrom Tabačka. Je realizovaný v rámci projektu “Prekonávanie hraníc - kultúra, spôsob vzájomného porozumenia” a je financovaný z grantov Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Finančného mechanizmu EHP a zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky, viac informácií na www.eeagrants.sk.
Partnermi a podporovateľmi sú okrem Stanice aj Mesto Žilina a Mestské divadlo Žilina.

podpora-carneval-slovakia

Stanicu podporuju

Tagged as: ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics