Do-it-herself
kutilská dielňa pre ženy
sobota - nedeľa, 8. - 9. 10. 2016

do-it-herselfVŕtačka, píla, brúska - lákajú ťa, ale nevieš ako s nimi? Chceš sa stať nezávislejšou od svojej mužskej polovičky? Zvládneme to úplne samé! Pre začiatok si za pomoci týchto nástrojov vyrobíme praktický výrobok podľa vlastného návrhu…

Víkendová dielňa je určená pre ženy, ktoré majú nulové alebo obmedzené skúsenosti v práci s nástrojmi ako elektrická píla, vŕtačka alebo brúska. Pre mnohé z nás môže byť celkom prekvapujúcim zistením, aká je práca s nimi jednoduchá. Môžeme skúmať a objavovať možnosti pre ich častejšie využívanie. V priebehu dvoch dní workshopu si navrhneme a kompletne vyrobíme pekný a praktický doplnok pre svoj domov alebo záhradu - môže to byť napríklad stolík, skladovacia debnička na kolieskach alebo vtáčia búdka. Hlavným materiálom bude drevo.

Pracovať budeme na dvore Stanice, v prípade mimoriadnej nepriazne počasia vo vnútorných priestoroch S2, oba dni v čase 10.00 - 17.00. Max. kapacita skupiny je 8 účastníčok.
Workshop je organizovaný našou dobrovoľníčkou Nienke z Holandska, preto hlavným dorozumievacím jazykom bude angličtina.
Prihlasovanie: nienke@stanica.sk
Cena: 15,00 € (v cene je obedné občerstvenie a čaj)
—-
Nienke pôsobí na Stanici ako dobrovoľníčka vďaka mobilitnému projektu Európska dobrovoľnícka služba, ktorý finančne podporuje Európska komisia v rámci programu Erasmus+.

erasmusplus
Stanicu podporuju

Tagged as: , , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics