Kto odletí z festivalu Hory a Mesto balónom?

Hory a Mesto ŽilinaPonorili sme ruku do krabice plnej vstupeniek a vytiahli z nej týchto osem šťastlivcov:

1. cena: Skupinový let balónom pre 2 osoby od spoločnosti Balonom.sk + tričko Hory a Mesto - Michala Várnai
2. cena: Turistický batoh Ferrino Overland od spoločnosti Ferrino.sk - Anna Segečová
3. cena: Cyklistický batoh Ferrino X-Ride od spoločnosti Ferrino.sk - Viera Vojteková
4. cena: Bežecký batoh Ferrino X-track od spoločnosti Ferrino.sk - Peter Kurilla
5. cena: Dámske slnečné okuliare Esprit + tričko Optika Mokrý - Katarína Pikuliaková
6. cena: Pánske slnečné okuliare Esprit + tričko Optika Mokrý - Ivan Záhradník
7. cena: Termoprádlo X Tech od spoločnosti Lusien.eu - Michal Kolárik
8. & 9. cena: Tričko Optika Mokrý - Marián Uhlárik + niekto, kto si prosí let balónom (číslo máme, voláme)

Srdečne blahoželáme!
Hory a Mesto ŽilinaPodľa plných sál usudzujeme, že vás tohtoročný program zaujal, ďakujeme. Ste to vy, kto dáva festivalu zmysel. Ďakujeme tiež Palovi Ballovi, Soni Majeríkovej, Majovi Ligdovi a Dušanovi Bustinovi za návštevu a pútavé rozprávanie a Brančimu Kováčovi za šťavnatý sobotný set. Partnerom z Endorfun 2790 – mestské a horské centrá aktívneho oddychu, Lusien, Body Beat Workout a partii slacklajnerov zo Žiliny a Považskej Bystrice, ktorí sa vám v sobotu popoludní postarali o zábavu v parku pri Stanici.

Veľká vďaka patrí hlavnému partnerovi podujatia, spoločnosti Istrofinal, ktorá stojí za rekonštrukciou budovy Elektrárne v centre Žiliny a hlavnému outdoorovému partnerovi festivalu Ferrino.sk.

Heliosu za farby a partii Peter Pyppo Dlhopolček, Peter Trmos, Marek Cina a DZIVE (Ivana Šáteková, Natália Jarembáková, Slavomíra Ondrušová) za výmaľbu na stene pod Rondlom. Tímovým odevom sa parádne festivalové tričká (posledných pár kusov je na predaj v bare), reštaurácii KORZO restaurant za piatkový raut, Rybe Žilina za Tresku v rožku a spoločnosti Old Herold za tekuté občerstvenie. Firme ALTOM reklama za tlač propagačných materiálov a mediálnym partnerom za dlhodobú podporu. V neposlednom rade ľuďom z festivalu Hory a Mesto v Bratislave, vďaka ochote a pomoci ktorých festival v Žiline organizujeme.

Festivalový fotoset:Hory a Mesto Žilina 2015Budeme vďační za akúkoľvek spätnú väzbu, osobne alebo v komentároch pod článkom - čo z programu sa vám páčilo, čo menej, čo by ste vynechali a čo vám naopak chýbalo. Medzitým dovidenia v horách alebo na niektorej z ďalších akcií na Stanici.

Tím festivalu Hory a Mesto Žilina - Linda, Peter, Tyger a Peter

Tagged as: ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics