Space Love (CZ)
No Fun at All in the House of Dolls (CZ)
open air koncert
piatok 28. 8. 2015, 20.00

No Fun at All in the House of DollsPosledným open air koncertom tohto leta v záhrade Stanice bude vystúpenie dvoch (nielen) hudobných párov – No Fun at All in the House of Dolls (CZ) a Space Love (UK/CZ). Kapely spája výrazná projekcia, ktorá je v oboch prípadoch dielom ženskej polovice zoskupení.

Space Love je britský hudobný producent Voodoo a popredná česká VJka Aka 47. Nadupaný, akoby taurínom poháňaný rytmus vyšviháva poslucháčov do extatických výšin bez miligramu použitej syntetiky. Pulzujúce, neúprosné a nikdy nekončiace tempo je doplnené energickou, psychedelickou projekciou s odkazmi na súčasnú kultúru, ktorá diváka priamo atakuje svojou animalitou.

Surreálne melancholickí No Fun at All in the House of Dolls z Brna vydali debutové EP na jeseň a hneď boli niekoľkrát označení za objav roka. Subtílny hudobný prejav rezonuje s naivnou temnotou, ktorá je prítomná v širokom rozpätí Eviných umeleckých aktivít, ale zároveň nepostráda hutnú mieru muzikality, ktorú má v morku kostí vrastenú Igor.

https://nofunatall.bandcamp.com/
http://ashtarsheran.bandcamp.com/

Vstupné: 3,00 / 2,00 € (dospelí / študenti)

Tagged as: , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics