Bábkové divadlo na Rázcestí: Dobrú chuť, vlk!
divadlo pre deti
sobota 9. 5. 2015, 17.00

bdnrBábkohra o výnimočnom priateľstve plná humoru a nonsensu. Niekedy sa v rozprávkach stane aj čosi celkom nezvyčajné. Čo sa však musí stať, aby sa stal z vlka vegetarián a zajačik zavýjal na mesiac? Príbeh odhalí, ako to dopadne, keď sa výchovy malého zajačika ujme starnúci uhundraný vlk.

Hra významnej poľskej autorky Marty Guśniowskej, ktorá sa špecializuje na tvorbu pre deti a väčšina významnejších divadiel v Poľsku uvádza jej tituly pravidelne a s veľkým úspechom. V rozprávke sa narába s absurdnými zvratmi, nonsens je povýšený na tvorivý princíp. Uvedenie Bábkového divadla na Rázcestí je prvé uvedenie tohto titulu na Slovensku. Inscenácia vznikla s podporou Poľského inštitútu.

Autorka: Marta Guśniowska
Réžia a preklad: Marián Pecko
Výprava: Eva Farkašová a. h.
Hudba: Róbert Mankovecký a. h.
Hrajú: Mária Šamajová/Ivana Kováčová, Peter Butkovský
Premiéra: 9. 12. 2012

Dĺžka predstavenia: 50 min., vhodné pre deti od 3 rokov.

Vstupné: 4,00 € / osôbka alebo osoba od 3 rokov, z dvojice rodičov jeden neplatí.
Doporučujeme rezerváciu vstupeniek: rezervacie@stanica.sk, 0948 344 606
Rezervované vstupenky je potrebné si vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom podujatia, v opačnom prípade budú uvoľnené do predaja. Ďakujeme za pochopenie.

Aktivita patrí do projektu Detské kultúrne leto ktorý je podporený z Nadačného fondu Kia Motors Slovakia v Nadácii Pontis a z grantovej dotácie Mesta Žilina 2015.
dkl_kia_pontis2

financna_podpora_mesta_zilina

Tagged as: , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics