Divadelný večer martinského konzervatória
študentský divadelný večer
streda 25. 6. 2014, 19.00

Hrdý BudžesDva nepoddajné, svieže a mladé divadelné kusy – Hrdý Budžes a Oskar a Ruth a jedna tanečná analýza doktorského prostredia nekonzervovaných tiel v podaní študentov Súkromného hudobného a dramatického konzervatória v Martine.

19.00 Irena Dousková – Hrdý Budžes
Na pozadí totalitného režimu rieši 8 ročná Helenka Součková svoje komplexy z nadváhy či výsmech kvôli rodičom. Preto žije vo vlastnom svete, priatelí sa viac s dospelými. Čuduje sa ich pohľadu na „nadšené budovanie socializmu“, veď čo zlého je napríklad na pionieroch?

réžia: Michal Legíň, účinkuje: Valentína Šimková (študentka 5. ročníka)

20.00 Zuzana Juhásová a kol.– Špitál
Tanečné pedstavenie študentov 3. ročníka, ktoré vzniklo z pohybovej hry rôznych charakterov ľudí a odhaľuje záhady jedného doktorského kolektívu počas operácie pacienta.

20.30 Ingmar Villqist – Oskar a Ruth
10. výročie manželského spolužitia a tragi-komická bilancia zápasu o jeho zmysluplnosť. Postavy Ingmara Villqista žijú v Škandinávii – fiktívnej literárnej krajine, v ktorej jeho neuveriteľné príbehy nadobúdajú črty pravdepodobnosti. Sú to ľudia odvrhnutí okolím a dobrovoľne i nedobrovoľne izolovaní od spoločnosti, bojujúci o lásku a akceptáciu.

réžia: Ľubomíra Krkošková, hrajú: Jakub Janotík, Magdaléna Neveďalová

21.00 Tanec

Vstupné: 3,00 / 2,00 € (dospelí / študenti)

Tagged as: , , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics