Divadlo Stoka: Pevný podnos
divadelné predstavenie
štvrtok 17. 4. 2014, 19.00

Divadlo Stoka: Pevný podnosJedna žena, dvaja muži a rôzne, až iracionálne, situácie medzi nimi. Mladí herci pod vedením režiséra Blaha Uhlára, spoluzakladateľa divadla STOKA, rozohrávajú scénky o chorobných ľudských vzťahoch tejto spoločnosti. Niekedy s rozumnou logikou, často sa však vyvíjajú vďaka celkom opačným motívom. Prirodzenosť narúšajú psychické poruchy a ochorenia, nejasná sexualita a iracionalita vo vzájomnej komunikácii. Vo vzťahoch sa však niekedy objaví aj jednoduchá senzualita.

Pevný podnos je ďalšia z inscenácií, na ktorej Blaho Uhlár spolupracoval s dvojicou mladých hercov, Braňom Mosným a Petrom Tilajčíkom. Do tvoriaceho tímu prizvali herečku z Mestského divadla v Žiline, Annu Čonkovú. Spoločnou improvizáciou vznikla inscenácia ako spleť rôznych scénok inšpirovaných bežným životom, postupne však narastajúcich do obludných rozmerov.

Účinkujú: Anna Čonková, Braňo Mosný, Peter Tilajčík
Réžia: Blaho Uhlár
Scenár: Anna Čonková, Braňo Mosný, Peter Tilajčík, Blaho Uhlár
Výtvarná koncepcia: Miriam Struhárová

www.stoka.sk

Vstupné 5,00 / 3,00 € (dospelí / študenti)
Rezervácia vstupeniek: rezervacie@stanica.sk, 0948 344 606
Rezervované vstupenky je potrebné si vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom podujatia, v opačnom prípade budú uvoľnené do predaja. Ďakujeme za pochopenie.

Tagged as: , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics