Pecha Kucha Night Žilina – Volume 25
20 obrázkov x 20 sekúnd
piatok 13. 12. 2013, 20.20

Pecha Kucha Night

Štyrikrát do roka sa zídeme, aby sme spoznali nové tváre umenia, architektúry a ďalších kreatívnych odvetví, ľudí spolupracujúcich so Stanicou aj celkom odinadiaľ, o ktorých vám chceme dať vedieť. Tentokrát to vyšlo na piatok 13-ho, ale bude to šťastný večer - a je to takmer rozlúčka s celým rokom na Stanici.

Poletíme balónom s Matejom Hruštincom, niečo postavíme s Toito architektami, dobre sa oblečieme s Parazitom. Budeme provokovať s umelcom Martinom Kochanom, ďalšími výtvarníčkami na pódiu budú Martu Hlavajová a Miriama Kardošová, ilustrátora zahrá Tomáš Klepoch. O votrelcoch a volavkách príde porozprávať sochár Pavel Karous z Prahy, sestry Kalinové zase o omáčke “čatní” alebo o modernej architektúre Trenčianskych Teplíc, a Adam Galvánek o tom, čo znamená byť študentom architektúry. Na dlhý výlet pomalou rýchlosťou sa vyberieme so starou Ladou, na ktorej Matej Fabšík a Majo Grofčík brázdia cesty-necesty. Veľmi aktuálnu tému čo robiť (nielen v BB) po tom, ako sa županom v jednom kraji na Slovensku stal extrémista, príde otvoriť aktivista Slávo Sochor.

Takže - kašlite na vianočné nákupy a príďte prežiť pár krátkych príbehov vo formáte 20 fotografií x 20 sekúnd, ktoré vás inšpirujú.

www.pecha-kucha.org

Vstupné: 5,00 / 3,00 € (dospelí / študenti); v cene 1 pivo od Černej hory
Rezervácia vstupeniek: rezervacie@stanica.sk, 0948 344 606

ERE_logo_newere_text

Tagged as: , , , , , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics