Ako znie Ryba rohatá

V závere roka 2013 chceme ešte raz poďakovať všetkým, ktorí s nami už od ranného detstva objavujú vesmír umenia. Naberte cez prázdniny silu, rok 2014 sľubuje ďalšie dobrodružné expedície!
pf

Rok 2013 v detskej sekcii sme ukončili experimentálnym “audiopidiutorkom” (17.12.), kde sa podarilo nahrať zvuky rôznych zvieratiek a Dušan ich potom postrihal do krátkej ukážky:
Embed Music Files - Share Audio - Pidizvuky zvieratiek

10944847113_99209504fb_cA ako vám znie názov Ryba rohatá? Nám veľmi dobre. Komu je pred vianocami málo, tomu ešte rýchlo smerujeme aktuálnu pozvánku od Bábkového divadla:
V Bábkovom divadle Žilina momentálne nevedú jednoduchý život, pretože fungujú na stavenisku. Aj napriek tomu však vznikajú nové inscenácie a poslednou z nich je projekt Voda pre morské panny / Ryba rohatá, ktorého prvú premiéru ste mali možnosť vidieť v novembri cez Noc divadiel aj na Stanici. Niektoré deti sa vtedy aj zúčastnili workshopu s tvorcami predstavenia. Vyzeralo to sľubne… a ak vás zaujíma, ako projekt pokračuje, 2. premiéra bude v sobotu 21. decembra 2013 o 18.00 hod v priestoroch klubu Labyrint (priamo pri Bábkovom divadle). Budete tam srdečne vítaní!

Tagged as: , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics