Detský kútik v marci

001-miska_netopiere

Je tu marec a pomaly sa všetko prebúdza zo zimného spánku - myšky, netopiere, cvrčkovia, potkany, hneď po nich aj jašterice a tak trochu aj my ľudia. Schyľuje sa k jari a čoskoro začnú byť aktuálne aj naše záhradkárske zámery, ktorými sme sme celú šnúru pondelkových stretnutí odštartovali - čo nevidieť  by tu mali byť  snežienky a tulipány, ktorých cibule sme na jeseň uložili do zeme!  Kým nás však počasie nepustí von na hriadky je tu pre vás lahôdkový, výtvarný, filmový, modelársky, čitateľský a knihomoľský marcový program v teple, pod strechou Stanice.

Začneme lahôdkovo - vyrábaním nepečených myšacích koláčikov. Priebežne pokročíme tiež  v “cestovaní po svete” a prostredníctvom výtvarných aktivít sa dozvieme niečo o Indii a Austrálii. Kino Bystré oko je tu raz za čas pre každého, kto si chce preveriť svoje pozorovacie schopnosti. A popritom všetkom celkom nenápadne založíme zelený kútik - začneme si predpestovávať sadeničky rastlín v bedničkách na okne a sledovať ako z týždňa na týždeň zelenejú, rastú a mocnejú.

5.3. Kokosové a kakaové myšky – chutná aktivita v detskom kútiku, vstupné dobrovoľné
12.3. Ázia - tvorivá dielňa (16.00-18.00), vstupné 2,-€/ dieťa
19.3 Bystré oko - kinoaktivita v detskom kútiku, vstupné dobrovoľné
26.3 Austrália – tvorivá dielňa (16.00-18.00), vstupné 2,-€/ dieťa

Marcovou sobotnou aktivitou pre deti je inscenované čítanie pána Mrkvičku o Potvorských zvieratkách. Prihodí sa v sobotu 24.marca o 16. hodine.  Nenechajte si ujsť, špeciálne ak máte záľubu v spoznávaní dobrej detskej literatúry, alebo deti vo veku medzi 4-9 rokov.

Tešíme sa na vás v marci!

Tagged as: , , , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics