Detské letné sympóziá 2010
12. - 16. 7. a 26. - 29. 7. 2010

Máme tu leto a s ním možnosť zažiť neopakovateľnú atmosféru detských letných sympózií na Stanici.

12.-16. júla 2010: Detské letné sympózium - Cesta vesmírom grafiky
Tvorivé objavovanie tradičných a súčasných grafických techník a práca s diorámou pre deti od 6 do 12 rokov. 4 dni intenzívnej výtvarnej práce + 5. deň príprava záverečnej vernisáže s veľkou tlačenicou v ateliéri a inými atrakciami. Sympózium prebieha pod vedením odborných lektorov - absolventov a študentov výtvarných umení.

26.-29. júla 2010: Detské letné sympózium - animovaný film
Intenzívna letná dielňa pre mladých záujemcov o animovaný film. 4 dni poctivej výtvarnej a trpezlivej filmárskej práce + 2-3 dni filmovej postprodukcie = vydarený týždeň prázdnin, odmenený pár minútami originálneho animovaného filmu. Dielňa prebieha pod vedením odborných lektorov  - absolventov a študentov odboru filmová animácia. V tomto roku budeme pracovať na dokončení skupinového veľkofilmu “Historky zo Stanice” a vznikne zopár vtipných animovaných žánrových etud na tému “Zviera”. Sympózium je vhodné pre deti od 6 do 14 rokov.

Sympóziá majú formu poldenných - poobedných 5-hodinových pobytov na Stanici. Sú vhodné najmä pre deti s aktívnym záujmom o výtvarnú tvorbu. Denný poplatok  za dieťa je 7,-eur .

Evidencia záujemcov: Hana Hudcovičová Lukšu, hanka@stanica.sk, 0907 178756


web3

web6

web2

Tagged as: , , , , , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics