Umenie ako nástroj - zúčastnite sa kurzu

Modra, koncom septembra, 8-dňový kurz o umeleckých metódach práce so sociálne znevýhodnenými deťmi a mladými ľuďmi. 24 účastníkov z 8 rôznych európskych krajín. Traja (alebo tri) z nich pravdepodobne čítajú tento článok.
Art for Inclusion - medzinárodné školenie v Modre

Veríme, že umenie môže byť efektívnym nástrojom vytvárania nových hodnôt a budovania vzťahov medzi ľuďmi naprieč celou spoločnosťou. Preto sme sa rozhodli, že zastrešíme medzinárodné školenie Art for Inclusion určené pre mládežníckych pracovníkov, lídrov a dobrovoľníkov, ktorí chcú skúmať možnosti využitia umeleckých metód pri začleňovaní sociálne znevýhodnených skupín do našej spoločnosti. Spomínanými metódami môžu byť napríklad pohyb, tanec, hudba, výtvarné umenie, fotka a samozrejme veľa diskusie a reflexie.

Kurz bude prebiehať od 25. septembra do 2. októbra 2016 v Modre. Podmienkou je schopnosť komunikovať v angličtine. Strava, ubytovanie a cestovné náklady pre účastníkov budú pokryté. Ak máte záujem a chcete sa školenia zúčastniť, prečítajte si podrobné informácie v tomto dokumente.

Na školenie je možné prihlásiť sa do 15. augusta 2016 prostredníctvom registračného formulára.

Kontakt: Jana Štrichelová, 0902 321 721, jana.strichelova@gmail.com

Projekt je financovaný programom Erasmus+.

erasmusplus

Tagged as: , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics