Žilinský mestský polmaratón
výzva na beh alebo dobrovoľnícku pomoc
sobota 19. 9. 2015

Pár rokov už sa to šepká a v septembri 2015 sa to konečne stane skutočnosťou vďaka žilinskému bežcovi Tomášovi Čelkovi, ktorý sa podujal na náročnú organizátorskú rolu! Niekoľko stoviek behuchtivých nadšencov sa pohrnú cez naše mesto a jeho historické centrum. Tešíme sa z toho.

zilinsky-mestsky-polmaraton-2015

Štart na Hlinkovom námestí cez oba Valy, Mariánske námestie a “Masaryčka” ako cieľová rovinka… Bežať sa bude okolo Váhu, v malom centre sa toľko kilometrov nedá nazbierať. Burianova medzierka, ale aj “monument” ako Aupark. To všetko nás čaká v okolí trate. Dve kolá, aby ste boli neustále v kontakte s mestom a divákmi.

Komu by sa zdalo 21km veľa, môže si dať iba jeden okruh, teda 10,5km… Registrujte sa ešte dnes na http://polmaratonzilina.salora.sk a ušetrite na štartovnom - zvýhodnená cena končí v pondelok 14. 9. 2015.

A kto sa na beh necíti, ale chce pomôcť, prihláste sa ako dobrovoľník k organizacií preteku: odmenou vám bude oficiálne tričko preteku, afterparty v Enjoy klube a od nás zo Stanice voľný lístok na jeden premietací blok festivalu Hory a mesto, ktorý sa koná u nás v rovnaký víkend. Kontaktujte sa prosím na tel. 0902166853 alebo email tomascelko400@gmail.com. Vďaka!

http://polmaratonzilina.salora.sk

Tagged as: , , , , ,

Nie je možné pridávať komentáre.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics